Nové Heslo     Registrovat
obrazek

Zhodnocení sezóny 2011/2012

7.6.2012
Coach

Máme tu závěr další, již jedenácté, sezóny a na mou maličkost připadl nelehký úkol alespoň stručně její průběh zhodnotit.

Začněme tedy naším A-mužstvem. Pokud bych měl sezónu mužů označit jedním slovem řekl bych, že to byla sezóna Bronzová. Ale nepředbíhejme a podívejme se na její průběh pěkně popořádku. Jak jistě všichni víte, Áčku se loni podařilo vybojovat postup do pražské ligy a současná sezóna tak byla plná očekávání, jak se s novou soutěží mančaft popasuje. Cíl byl jasný - udržet se! Ačkoliv se takový cíl může jevit příliš skromným, pětice sestupujících v čele se suverénem loňské soutěže hovoří za vše. Chlapi však do nové soutěže vstoupili zodpovědně, se zdravým respektem a po vynikající první polovině okupovali 2. postupové místo. Jistě nám k tomu pomohlo i rozšíření o páteční trénink v hale ČVUT. A rázem jsme mohli naše cíle přehodnotit na postupové, na které před sezónou pomýšleli jen největší optimisté (Chlumák) ;-) Bohužel jak už to tak u našich sportovců napříč disciplínami bývá, jisté vnitřní uspokojení vedlo k několika nevydařeným utkáním a nakonec po těsně prohraném utkání s přímým postupovým konkurentem Olympem Praha (3:5) dvě kola před koncem ke ztrátě postupových nadějí. V úplném závěru sezóny chlapi přece jen zabrali a v posledním turnaji vybojovali, myslím zasloužené 3. místo. A světe div se, postup do 3. ligy je tu. Ptáte se, jak je to možné? Jednoduše! Tým SSK Future nepřihlásil své B-mužstvo do nového ročníku a na jeho místo se Unie rozhodla posunout bodově lepší z bronzových družstev pražské ligy. Sice takovýto postup "od stolu" již nemá tu pravou "šťávu", o to větší je to však pro nás výzva, dokázat, že je zasloužený. 3. liga již zní poměrně zvučně a věřím, že se všichni porveme o její udržení pro FT Nebušice i v dalších letech.

A-mužstvo vybojovalo letos ještě jeden úspěch. Po skončení ligové části jsme se zúčastnili již tradičně pražského turnaje Florbal Player Cup a vybojovali po solidním výkonu v celém turnaji bronzovou příčku.

Co se týká starších žáků, pokud nebudu brát v potaz ostudně odehraný turnaj Tatran Cup, ani naši mrňousové nám ve své druhé ligové sezóně ostudu neudělali a pod vedením trenéra Michala Smutného vybojovali zlatý střed tabulky - 5. místo. Přičemž se jim podařilo nejednou potrápit a dokonce i porazit zvučné velkokluby jako jsou Bohemka a Tatran.

Podívejme se ještě na novinky v klubovém zázemí. Již jsem předeslal rozšíření tréninkového procesu o páteční trénink ve velké hale. Chtěl bych při této příležitosti hráčům poděkovat za vynikající docházku i přes poměrně brzkou hodinu - hlavně pro naše pracující :-). Dále se v průběhu sezóny podařilo zprovoznit nové webové stránky, na kterých je jistě stále co zlepšovat, nicméně funkční a snad i celkem pěkné jsou již teď. Ale přece jen si musím také trochu postěžovat. Bylo by fajn, kdyby se hráči, a to včetně mládežnických kategorií, mnohem více zapojovali do oživení webu, psali reporty ze zápasů, pozvánky apod. Funkce reportéra se sice se ctí chopila Andulka Smutná a připravila několik pěkných rozhovorů - díky, bohužel kvůli přijímačkám se nám spolupráce trošku zabrzdila a je potřeba, aby na to nebyla sama. Snad se i po této stránce příští rok polepšíme.

Na závěr se ještě sluší nastínit plány do budoucna. Opět se nám o něco rozrostla členská základna a do příští sezóny jsou tak přihlášena poprvé v historii 3 družstva. Muži, dorost a starší žáci. Muže povede i nadále trenér Švanda, dorost trenér Smutný a naše nováčky starší žáky převezme nový člen trenérského týmu Ondra Krejčíř, který se tak do klubu vrací v trochu jiné pozici. Popřejme si tedy závěrem do sezóny 2012-2013 hodě úspěchů a radosti z děravého míčku.

FT Nebušice vs Králův Dvůr
27/9/2020 Muži
8 : 8
FBŠ Bohemian vs FT Nebušice
27/9/2020 Muži
5 : 8
Kralupy Wolv vs FT Nebušice
13/9/2020 Muži
11 : 6
FT Nebušice vs Black Angels
13/9/2020 Muži
7 : 8
FBŠ Bohemian vs FT Nebušice
7/3/2020 Muži
4 : 10
FT Nebušice vs Wizards DDM
7/3/2020 Muži
8 : 7
Sokol Rudná vs FT Nebušice
2/2/2020 Muži
6 : 11

Novinky:

Ukončení sezóny

datum: 22.6.2018   autor: Coach

Včera proběhl poslední trénink letošní sezóny. Sejdeme se opět v září. Příjemné léto všem.

Tréninky 2017/2018

datum: 24.8.2017   autor: Coach

Úvodní trénink nové sezóny bude v úterý 12. září v hale Nebušice v běžném čase 19-21 hod. Do té doby je hala mimo provoz.

Soustedění 2016

datum: 21.7.2016   autor: Coach

Letošní soustředění proběhne 24. - 28.8. (St - Ne) v Třešti u Jihlavy. Připomínám VŠEM lékařské potvrzení, které odevzdáte na srazu. Díky a pěkné léto.

Poslední letošní trénink

datum: 21.12.2015   autor: Coach

Zítra 22.12.2015 proběhne poslední letošní trénink v naší nebušické hale a to v tradičním čase 19 - 21 hod. Po něm se rozejdeme na zasloužený vánoční odpočinek a sejdeme se opět příští rok 5 ledna.

Tréninky o Velikonocích

datum: 30.3.2015   autor: Coach

Během velikonočních prázdnin probíhají tréninky dorostu i mužů normálně. ÚT + Čt 18-21 hod.