Nové Heslo     Registrovat
Děkujeme všem partnerům klubu za podporu!

Případným zájemcům o sponzorský dar nebo dlouhodobý sportovní sponzoring našeho oddílu budeme vděčni za jakoukoliv finanční částku, která by nám pomohla financovat naši sportovní činnost. Největší zátěží pro náš rozpočet je pronájem tréninkové sportovní haly. Rádi bychom případný finanční příspěvek použili právě na tuto položku.
Kdo jsme:
Florbalový oddíl, který spadá pod záštitu ČOS Nebušice, existuje již 15. rok. Činnost oddílu je zaměřena vedle seniorské kategorie také na výchovu dětí v mládežnických kategoriích. V současnosti oddíl disponuje pouze družstvem mužů. Nábor mládeže probíhá.
Co vám můžeme nabídnout:
Loga na dresech hráčů
Prezentaci na webových a facebookových stránkách oddílu
Reklamu na mantinelech ve sportovní hale Nebušice
Reklamu na plakátech a pozvánkách na soutěžní utkání klubu
Aktivní účast vašich zaměstnanců nebo jejich dětí na každoročním florbalovém turnaji, který pořádá náš oddíl vždy před Vánoci
 
 
Zastřešující organizace:

ČOS Nebušice

Česká obec sokolská (ČOS) je v České republice čtvrtým nejpočetnějším občanským sdružením, jehož téměř 190 000 členů se dobrovolně věnuje sportům, pohybovým aktivitám v oddílech sokolské všestrannosti a kulturní činnosti, především ve folklórních a loutkářských souborech. Sokol v uplynulých letech prokázal, že má své pevné místo v konkurenčním prostředí zájmových občanských sdružení organizujících zájemce o nejrůznější tělovýchovné a sportovní činnosti. Programem Sokola je vzájemně provázaný soubor sportovních, pohybových, kulturních a společenských aktivit, které se uskutečňují v tělocvičných jednotách.

www.sokol-cos.cz
 
Hlavní partner:

Spinflo s.r.o.

Společnost Spinflo s.r.o. vznikla v roce 2000 jako marketingová agentura, specializující se na nejdynamičtěji se rozvíjející sport poslední dekády - florbal. Náplní je zprostředkování sponzorských smluv a pronájem reklamních ploch v rámci spolupráce s extraligovými florbalovými kluby. Rok 2002 byl pro společnost přelomovým v rámci jejího dalšího rozvoje. Vstupem strategického partnera společnost získala jednak marketingové partnerství s největšími mezinárodními florbalovými turnaji CZECH OPEN, PRAGUE GAMES a PRAGUE MASTERS, především však převzala výhradní zastoupení švédské florbalové značky UNIHOC a také dodavatelské dohody s výrobci vybavení florbalových hřišť- MANTINELY, BRANKY. V návaznosti na zastoupení značky UNIHOC byla v Praze v tomto roce otevřena první sportovní prodejna s florbalovou specializací - FLORBAL EXPERT. V roce 2003 se stala společnost oficiálním distributorem francouzské značky na sportovní povrchy TARKETT a také výhradním zastoupením značky McDAVID - amerického výrobce v oblasti sportprotection (ortézy, chrániče, ochranný sportovní textil). V roce 2005 rozšířila svůj maloobchodní prodej, v Ostravě byla otevřena druhá prodejna Florbal Expert.

logo Unihoc
V roce 2007 převzala společnost výhradní zastoupení kompletního portfolia značek společnosti RENEW Sweden AB, kromě UNIHOC ještě ZONE, REACTOR a Zii FREEBANDY. V roce 2011 oficiálním distributorem značek UHLSPORT, KEMPA HANDBALL A SPALDING. Naším cílem je do oblastí sportu, kam zasahuje naše portfolio, poskytnout klientům co nejlepší produkty, služby, servis, poradenství, starat se o rozvoj těchto oblastí, podporovat jak nejlepší, tak handicapované. To vše prostřednictvím týmu lidí, kteří mají nejlepší know how a prostřednictvím společností, značek, kterým jde o to samé.

www.spinflo.cz
 
FT Nebušice vs Králův Dvůr
27/9/2020 Muži
8 : 8
FBŠ Bohemian vs FT Nebušice
27/9/2020 Muži
5 : 8
Kralupy Wolv vs FT Nebušice
13/9/2020 Muži
11 : 6
FT Nebušice vs Black Angels
13/9/2020 Muži
7 : 8
FBŠ Bohemian vs FT Nebušice
7/3/2020 Muži
4 : 10
FT Nebušice vs Wizards DDM
7/3/2020 Muži
8 : 7
Sokol Rudná vs FT Nebušice
2/2/2020 Muži
6 : 11

Novinky:

Ukončení sezóny

datum: 22.6.2018   autor: Coach

Včera proběhl poslední trénink letošní sezóny. Sejdeme se opět v září. Příjemné léto všem.

Tréninky 2017/2018

datum: 24.8.2017   autor: Coach

Úvodní trénink nové sezóny bude v úterý 12. září v hale Nebušice v běžném čase 19-21 hod. Do té doby je hala mimo provoz.

Soustedění 2016

datum: 21.7.2016   autor: Coach

Letošní soustředění proběhne 24. - 28.8. (St - Ne) v Třešti u Jihlavy. Připomínám VŠEM lékařské potvrzení, které odevzdáte na srazu. Díky a pěkné léto.

Poslední letošní trénink

datum: 21.12.2015   autor: Coach

Zítra 22.12.2015 proběhne poslední letošní trénink v naší nebušické hale a to v tradičním čase 19 - 21 hod. Po něm se rozejdeme na zasloužený vánoční odpočinek a sejdeme se opět příští rok 5 ledna.

Tréninky o Velikonocích

datum: 30.3.2015   autor: Coach

Během velikonočních prázdnin probíhají tréninky dorostu i mužů normálně. ÚT + Čt 18-21 hod.