Nové Heslo     Registrovat
obrazek

Tak určitě ...

10.2.2012
Anča

Po úvodním rozhovoru s trenérem týmu, který se poměrně dost osvědčil, se sám přihlásil Jeník, že by tedy také odpověděl na pár otázek. Tak tedy, dnešní rozhovor s Jeníkem Krejčím - levým křídlem Nebušek může začít. Podle jeho úspěšnosti tak levý zase nebude ...

Ahoj Jendo, tak to vezmem asi pěkně od začátku, jak dlouho hraješ florbal ?

Ahoj Ančo, florbal hraju, i když je to k neuvěření, tak asi 7 let.

Kde jsi začínal a proč vlastně florbal? Nebo jsi už nevěděl coby, tak florbal? Jak to bylo?

Tak určitě ? S florbalem jsem začínal v Nebušících za starší žáky, tehdy ještě s Richardem Hankem, který mě taky do týmu přivedl. Před florbalem jsem hrál pár let fotbal takže jsem asi jedinej, co z nebušickýho týmu umí i koupnout do balonu :-)

Chápu, že Nebušky jsou super tým, ale nechtěl bys hrát někde výš? Nebo myslíš, že na vyšší ligu nemáš? :P Jaké jsou tvé florbalové cíle?

Tak určitě si myslím, že na to mám :-) Ale už tak si myslím, že jsme teď celkem vysoko a florbalové cíle? Tuhle sezónu to uplácat k postupu a dál se uvidí ?

No, teď úplně odbočím a zeptám se na kolektiv. Z tvého pohledu je jaký?

Tak určitě kolektiv je v Nebušicích super, i když nějaká výjimka se vždycky najde, to už tak bývá ? Například nedávný odchod našeho maskota JUNIORA po pár trénincích co se mu nedařilo, ukončil po 11 letech svojí nadějnou florbalovou kariéru (za 11 let nebyl v základní sestavě).

Ptám se, jaký je z tvého pohledu, a taky se ptám, jestli ti tenhle kolektiv vyhovuje? Neměnil bys? :-)

Tak určitě bych neměnil, kolektiv je prostě super :-)

Jedna věc je kolektiv a druhá věc je tým. Má to spousty společného, ale sama vím, že je to něco jiného. Jste podle tebe ten správnej tým, co se podrží, když je nejhůř? Podpoří na hřišti?

Tak určitě jsme správnej tým, umíme se podržet jak na hřišti, tak v šatně i ve sprše :-)

Co kouč? Vím, že dlouho je na vás sám, jste na něj asi zvyklí, ale nebrali byste někoho nového? Nebo aspoň ty, mluv za sebe ;-)

Tak určitě coach je vcelku v pohodě, nemá sice žádnej respekt ani autoritu :D ale je to trenér s velkým srdcem :D

Vyhovuje ti Milan na trénincích a také to jak se k vám chová?

Tak určitě mě vyhovuje přístup trenéra ? (i kdyby nevyhovovalo, jediná jeho pravomoc je mě posadit na střídačku, takže se dál nemůžu vyjadřovat) :D :D :D

Co bys změnil na přístupu trenéra?

Z předchozí otázky musím opakovat, že se k trenérovi dál nebudu vyjadřovat :D

Co bys změnil na přístupu trenéra komentovat nechceš, ale co tvůj přístup k florbalu v Nebušicích? Je takový jakože si jdeš někam prostě večer zatrénovat, nebo se těšíš, že si zatrénuješ právě s nima? :-)

Tak určitě můj přístup k tréninkům je skvělej vždycky je moje nasazení na tréninku 110% :D :D :D Na tréninky se samozřejmě těším, dělám to pro sebe. Navíc mám v týmu dobré kamarády, takže se těším, že si zatrénuju právě s nima ;-)

Co tvoje přítelkyně? Párkrát jsem jí viděla na zápasech. Sympaťanda, podporuje tě? Nebo nemusí? :P

Tak určitě jsem rád, že jezdí na naše zápasy, podpora je důležitá :-) Před zápasy občas nějaká ta masáž nebo tak ? Je super :-)

Spíš než tvoje soukromí a přítelkyně mě zajímá tvůj zdravotní stav a tvoje koleno. Bude operace, nebude? :-)

Abych to upřesnil, tak kolena jsou to obě :-) Někdy v budoucnu mě operace čeká, záleží teď jen na mém rozhodnutí. Zatím kolena fungují, takže teď nic neplánuju ?

A teď ještě něco na závěr. Slyšela jsem, že si párkrát před zápasem měl doma takovou akcičku s klukama. Pomáhá to něčemu? Jako třeba, abyste si na sebe před zápasem zvykli, nebo ... ? :P

Tak určitě to pomáhá. Je potřeba tmelit kolektiv a o to se právě snažím ? Samozřejmě je to bezalkoholová párty (pár piv a nějaká ta flaška vodky) hlavně chceme probírat taktiku do zápasů ? Paříme na Xboxu nebo na playstationu ? Občas se to protáhlo až do 4 do rána, ale na našich výkonech to ani trochu nebylo znát :-)

Děkuju ti za super rozhovor a doufám, že od tebe uvidím aspoň nějaký neušmudlaný góly. Vždycky to byly takový náhoďáci. Tak super Ahoj :-)

No já ti děkuju za vcelku dobrý otázky, šlo to, díky ti. A slibuju, že na příštích zápasech budu skorovat. :D

FT Nebušice vs Králův Dvůr
27/9/2020 Muži
8 : 8
FBŠ Bohemian vs FT Nebušice
27/9/2020 Muži
5 : 8
Kralupy Wolv vs FT Nebušice
13/9/2020 Muži
11 : 6
FT Nebušice vs Black Angels
13/9/2020 Muži
7 : 8
FBŠ Bohemian vs FT Nebušice
7/3/2020 Muži
4 : 10
FT Nebušice vs Wizards DDM
7/3/2020 Muži
8 : 7
Sokol Rudná vs FT Nebušice
2/2/2020 Muži
6 : 11

Novinky:

Ukončení sezóny

datum: 22.6.2018   autor: Coach

Včera proběhl poslední trénink letošní sezóny. Sejdeme se opět v září. Příjemné léto všem.

Tréninky 2017/2018

datum: 24.8.2017   autor: Coach

Úvodní trénink nové sezóny bude v úterý 12. září v hale Nebušice v běžném čase 19-21 hod. Do té doby je hala mimo provoz.

Soustedění 2016

datum: 21.7.2016   autor: Coach

Letošní soustředění proběhne 24. - 28.8. (St - Ne) v Třešti u Jihlavy. Připomínám VŠEM lékařské potvrzení, které odevzdáte na srazu. Díky a pěkné léto.

Poslední letošní trénink

datum: 21.12.2015   autor: Coach

Zítra 22.12.2015 proběhne poslední letošní trénink v naší nebušické hale a to v tradičním čase 19 - 21 hod. Po něm se rozejdeme na zasloužený vánoční odpočinek a sejdeme se opět příští rok 5 ledna.

Tréninky o Velikonocích

datum: 30.3.2015   autor: Coach

Během velikonočních prázdnin probíhají tréninky dorostu i mužů normálně. ÚT + Čt 18-21 hod.