obrazek

4.turnaj mužů - report!

21.11.2011
Jimbo
Před devátým kolem se při pohledu do ligové tabulky mohlo zdát, že tuto neděli nás čekají jedny z lehčích zápasů. Jak to ale kolikrát bývá, opak byl pravdou. Našim prvním soupeřem byli borci z Olympu Praha, pro nás dosud neznámý soupeř. Nebušický bílý balet však podruhé v této sezoně narazil. Naši se rvali jako lvi, ale bohužel to prostě nestačilo. Vše to začalo v celku nepodařenou první třetinou, po které jsme prohrávali 1:2. Nutno podotknout, že si arbitři koupili ráno před zápasem v tržnici špatné píšťalky a evidentně byli touto skutečnosti zaskočeni, proto se ještě během první třetiny tak nějak hledali. Nicméně pokusy o rozpískání píšťalek rozhodčích poškodily oba teamy a není se tedy na co vymlouvat. V druhé třetině jsme měli mnoho slibných šancí, ale kanonáda z naší strany se bohužel nekonala. Naopak soupeř byl v koncovce úspěšnější a svůj náskok tak ještě zvýšil na 2:4. Nic naplat, v třetí třetině jsme tak museli jít do rizika. Naši obránci se snažili podporovat útočníky, tlačili jsme to dopředu co to šlo, bohužel však chyběla přesná finální přihrávka. Olymp trestal naše nepřesnosti nebezpečnými brejky, z kterých se mu podařilo ještě dvakrát skórovat. Po skončení prvního zápasu tedy svítilo na tabuli skóre 2:6. O půl dvanácté jsme naběhli na florbalisty z pražských Vysočan, s nadějí, že o body obereme alespoň je. Avšak ani druhý zápas se nevyvíjel podle našich představ. Po první třetině jsme prohrávali 1:2, podruhé dokonce 1:3! To už však bylo na nebušické rowdies,tedy přihlížející fanoušky, přespříliš. Skandováním hnali svůj team do útoku a skutečně, nebušický bílý balet zavelel k obratu. A že to byl obrat v skutku famózní, třetí třetinu jsme totiž vyhráli 4:0 a díky tomu byl konečný výsledek 5:3 pro nás! Konečná bilance po devátém kole je tedy v celku pozitivní,jelikož zisk 3 bodů nás vyhoupl na průběžné druhé místo v tabulce. Další příznivou skutečností je návrat Jendy do kádru. Ten se tak vrací po šestiměsíčním léčení kolene a hned svou výraznou střeleckou potencí přispěl k našemu vítězství. Tímto příslibem tedy chceme fanoušky navnadit na náš další turnaj, který se bude konat dne 11.12.2011 v Unihoc Aréně Praha (hala v areálu sportoviště Na Kotlářce). V ten den totiž vyzvem do boje florbalisty Taga Maga, kteří dosud vévodí ligové tabulce s jednadvaceti body a strach nahánějícím skórem 76:27! Druhým soupeřem nám pak budou Kočičáci, alias Wildcats, kterým v tuto chvíli chybí pouze jeden bod na naše druhé místo. Prostě, u toho musíte být:o)!

datum: 22.6.2018   autor: Coach

Včera proběhl poslední trénink letošní sezóny. Sejdeme se opět v září. Příjemné léto všem.

Tréninky 2017/2018

datum: 24.8.2017   autor: Coach

Úvodní trénink nové sezóny bude v úterý 12. září v hale Nebušice v běžném čase 19-21 hod. Do té doby je hala mimo provoz.

Soustedění 2016

datum: 21.7.2016   autor: Coach

Letošní soustředění proběhne 24. - 28.8. (St - Ne) v Třešti u Jihlavy. Připomínám VŠEM lékařské potvrzení, které odevzdáte na srazu. Díky a pěkné léto.

Poslední letošní trénink

datum: 21.12.2015   autor: Coach

Zítra 22.12.2015 proběhne poslední letošní trénink v naší nebušické hale a to v tradičním čase 19 - 21 hod. Po něm se rozejdeme na zasloužený vánoční odpočinek a sejdeme se opět příští rok 5 ledna.

Tréninky o Velikonocích

datum: 30.3.2015   autor: Coach

Během velikonočních prázdnin probíhají tréninky dorostu i mužů normálně. ÚT + Čt 18-21 hod.